BARBARA

GROŽIO SALONAS

PASLAUGOS IR KAINOS

 

LTL

EUR

Mikrodermabrazija

120,85

35,00

Tai procedūra, kurios metu naudodami deimanto abrazyvines galvutes ir siurbimą nušveičiame paviršinius epidermio sluoksnius. Naudojant mikrodermabraziją galima veiksmingai mažinti smulkių raukšlių "vištų kojų" skaičių, pigmentaciją ir spuogų randus. Stimuliuoja odos ląstelių ir kolageno susidarymą.

 

LTL

EUR

Kavitacinis odos šveitimas

141,57

41,00

Tai neskausmingas odos valymas naudojant ultragarsinę vibraciją. Jis leidžia tiksliai pašalinti riebalų perteklių nuo porų ir atsikratyti spuogų. Kavitacinis pilingas papildomas mikromasažu, pagerinančiu cirkuliaciją ir audinių aprūpinimą deguonimi, todėl jie gauna daugiau veikliųjų mežiagų. Pilingo metu vyksta kavitacija, atsirandanti, kai ultragarsas kontaktuoja su skysčiu, sudarant mikroskopinius dujų burbuliukus ir sukeliant tam tikrus cheminius procesus, dėl ko suskyla negyvos epidermio raginio sluoksnio ląstalės.

 

 

LTL

EUR

Mezoterapija su NCTF 135HA Filorga

207,17

60,00

Mezoterapija, tai daugybinės, labai mažų kiekių maitinamojo ir atjauninančiojo veikliųjų medžiagų komplekso, hialurono rūgšties intradermalinės injekcijos, kurios, taikant įvairias technikas atliekamos veido, kaklo, dekolte ir išorinės plaštakos pusės srityse. Šios terapinės procedūros gali būti taikomos visų tipų odai, kai norima koreguoti odos senėjimo požymius bei apsaugoti nuo naujų atsiradimo.

 

 

LTL

EUR

Biorevitalizacija su M-HA 10 Filorga

207,17

60,00

Biorevitalizacija su M-HA 18 Filorga

452,32

131,00

       

 

 

LTL

EUR

Cheminė eksfoliacija (Pilingas) ENERPEEL

103,59

30,00

Tai epidermio ląstelių pašalinimas, po kurio seka regeneracija. ENERPEEL medicininė priemonė tepama ant įvairių odos pažeistų vietų (hipertrofavusių randų, odos pažeidimų su padidėjusia pigmentaciją, uždegiminės aknės, komedoninės aknės, aknės randų pažeidimų.)